Stopniowanie szablonów krawieckich

Stopniowanie szablonów odzieżowych

Do procesu stopniowania szablonów odzieżowych (tworzenia dodatkowych rozmiarów) najczęściej stosujemy specyfikację w postaci tabel wymiarów wypracowanych przez Klienta lub w przypadku ich braku standardowych zasad klasyfikacji wymiarowej odzieży.

Z naszego doświadczenia wynika, iż pierwsza z metod bazująca na odzieżowych tabelach wymiarowych Klienta jest bardziej precyzyjna z uwagi na jej dokładne dopasowanie do wymiarów sylwetek danej grupy docelowej.


Niezależnie od zastosowanej metody na bieżąco kontrolujemy, aby podczas stopniowania szablonów krawieckich zmiany w wielkości nie powodowały zmian w sylwetce, zachowując kształt, dopasowanie, równowagę i aby poprawne reguły stopniowania odzieży były zawsze osiągane.

Wszystko to w celu uzyskania stopniowania w pełnym zadanym zakresie rozmiarowym.


Dysponujemy możliwością konwersji (dopasowania) plików z danymi szablonów krawieckich pomiędzy różnymi systemami oprogramowania wykorzystywanymi w przemyśle produkcyjnym odzieży.


Realizujemy również zlecenia w formie elektronicznej za pośrednictwem internetu.


Współpracujemy z wieloma Klientami z kraju oraz zagranicy na odległość wykorzystując powszechnie znane formy komunikacji takie jak: e-mail, telefon, fax, komunikatory internetowe (np. Skype), przesyłki kurierskie.


Oferujemy możliwość odbioru zleconych prac 24 godziny na dobę (po uprzednim uzgodnieniu).


Twoje wypracowane zasady tworzenia oraz stopniowania szablonów krawieckich zostaną zapisane w naszym systemie w celu dokładnej realizacji kolejnych zleceń.


Informacja dotycząca cen oraz spotkań konsultacyjnych.


Zachęcamy także do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami:  FAQ

oraz  z  Ogólnymi Warunkami Świadczenia Usług przez CONCEPTsc.Z nadzieją na owocną i miłą współpracę dla obu stron

Zespół Shuba, CONCEPTsc