How Do We Operate?

Naszą największą wartością są Klienci

Klient wchodząc do naszej firmy nie jest jednym z wielu. Dla nas jest wyjątkowy. Skupiamy się na stworzeniu partnerskich relacji. Wiele dyskutujemy podczas spotkań z naszymi Klientami, aby poznać ich potrzeby oraz specyfikę pracy.

Słuchamy Klientów i niejednokrotnie to Klienci wskazują nam ciekawe rozwiązania.

Dbamy, aby oferowane przez nas usługi dawały wymierne korzyści nie tylko naszym bezpośrednim Klientom, ale także odbiorcy końcowemu - konsumentowi, co ostatecznie zapewnia wzmocnienie pozycji naszego Klienta.

Założeniem działalności CONCEPT jest świadczenie usług, których Państwo potrzebują.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełniać Państwa oczekiwania oraz zrealizować powierzone zadania z należytym zaangażowaniem oraz starannością. Wspólnie jesteśmy doskonalsi z każdym dniem. Razem osiągniemy więcej!

 

Kto jest naszym Klientem?

Nasze usługi oferujemy: małym firmom produkcyjnym, firmom rozpoczynającym działalność, dużym przedsiębiorstwom branży odzieżowej, osobom profesjonalnie zajmującym się biznesem w przemyśle odzieżowym, artystom, projektantom, osobom z nowymi pomysłami uruchomienia po raz pierwszy produkcji odzieży, wszystkim, którzy kochają modę i chcą stworzyć własną markę oraz sprzedawać swoje produkty na przykład za pośrednictwem Internetu.
Z naszych usług korzysta wielu krajowych oraz zagranicznych kontrahentów. Oprócz klientów z Polski obsługujemy klientów między innymi z Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii.

Dzięki temu, że wszystkie powierzone nam zadania są realizowane na najwyższym poziomie, grono klientów stale się powiększa.

 

Innowacyjność

Wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesny system komputerowy SGS-OptiTex wspomagający przygotowanie produkcyjne ubioru. Stosowane wysoce zaawansowane oprogramowanie CAD/CAM, algorytmy matematyczne oraz metody sztucznej inteligencji pozwalają na uzyskanie maksymalnych oszczędności czasu i surowców.

Współpracujemy także z Klientami wykorzystującymi inne podobne systemy takie jak: Lectra, Gerber, Investronica, InvenTex, CAD.ASSYST lub inne oprogramowanie CAD/CAM dla przemysłu odzieżowego.
Realizujemy również zlecenia w formie elektronicznej za pośrednictwem internetu.


Prowadzimy elektroniczną archiwizację wszelkich zleconych nam prac w celu zabezpieczenia ich na przyszłość dla naszych Klientów.
Państwa wypracowane indywidualne zasady pracy zostaną zapisane w naszym systemie w celu dokładnej realizacji kolejnych zleceń.
 

Dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi organizując okresowo kursy szkoleniowe z zakresu obsługi systemu komputerowego OptiTex.

 

Etyka naszego zawodu

Dokładamy wszelkich starań, aby dane przekazane w formie zleceń dla CONCEPT s.c. podlegały szczególnej ochronie pod kątem praw autorskich i własności oraz były przetwarzane wyłącznie dla potrzeb wykonania tych zleceń przez firmę CONCEPT s.c. oraz firmy zależne.

Powzięto wszelkie kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przechowywanych danych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest tworzenie szablonów odzieżowych w oparciu o dostarczone materiały oraz projekty od Klientów i na ich zlecenie.


Firma nie sprzedaje i nie udostępnia gotowych szablonów oraz projektów odzieżowych przechowywanych w swoich bazach danych.

Kładziemy szczególny nacisk na ochronę własności intelektualnej naszych Klientów.

 

Warto też zwrócić uwagę na obowiązki poufności nałożone na naszą firmę przepisami prawa w ustawach i przepisach o ochronie własności intelektualnej w szczególności ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, ustawie o ochronie baz danych, ustawie o ochronie informacji niejawnych a także w kodeksie pracy.

 

Działania prowadzące do ujawniania tego typu danych byłyby niczym innym tylko czynami łamiącymi obowiązujące prawo a przede wszystkim działaniami wbrew etyce naszego zawodu.


Z nadzieją na owocną i miłą współpracę dla obu stron

Zespół Shuba, CONCEPTsc


Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Świadczenia Usług przez CONCEPTsc.