Historia

Spółka CONCEPT rozpoczęła działalność 1 stycznia 2005 roku, jako firma rodzinna, założona według koncepcji braci Mariusza i Tomasza Szubańskich oraz Anny Szubańskiej.

Idea firmy narodziła się dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle odzieżowym, determinacji oraz rzetelności w realizacji jasno określonych zasad, a także przekonaniu o potrzebie stworzenia firmy, która stanie się firmą pożyteczną, słuchającą swoich Klientów i podążającą za ich potrzebami.


Dodatkowym czynnikiem motywującym nas do założenia firmy był fakt przystąpienia 1 maja 2004 roku Polski do Unii Europejskiej - w konsekwencji większego otwarcia naszego kraju na rynek państw członkowskich oraz możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej.


Firma CONCEPT była jedną z pierwszych w regionie łódzkim i zarazem pierwszą w branży przygotowania produkcyjnego ubioru, która współfinansowała swój projekt z funduszy strukturalnych UE.

Nasz model biznesowy był wielokrotnie prezentowany w prasie oraz na łamach materiałów informacyjno - promocyjnych dotyczących wdrażania działań w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR) przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. (więcej... na naszym blogu)


Wraz z upływem czasu, koncepcja biznesowa firmy ewoluowała – w pierwszych latach działalności spółka podążała w dwóch kierunkach w obrębie branży odzieżowej.

Pierwszym z nich było świadczenie usług z zakresu przygotowania produkcyjnego ubioru.

Drugim była produkcja odzieży pod własną marką.

Wraz ze zmieniającą się koniunkturą w branży odzieżowej i silnym zapotrzebowaniem na oferowane przez firmę usługi postanowiono wykorzystać cały potencjał na doskonalenie świadczonych usług.


Wszystko to dało wyśmienite rezultaty, gdyż obecnie spółka CONCEPT jest dobrze zorganizowaną i prężenie działającą firmą świadczącą usługi z zakresu przygotowania produkcyjnego ubioru.


Dziękujemy

Zespół Shuba, CONCEPTsc